Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Salary Man Escape

0

Salary Man Escape Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

İş başınıza mı vurdu? Fizik kurallarına bağlı yapboz oyunu Salary Man Escape ile beyaz yakalının sefil hayatından kaçış macerasına eşlik ederek tüm sinir stresinizden kurtulun! Üstelik bu macerayı hem düz ekran (flatscreen) hem de VR platformlarında deneyimleyebilirsiniz!

Zekanızı ve fizik bilginizi kullanarak engellerin ve platformların üstesinden gelin. Bu sırada dengesiz engellerin işleyişini anlayıp, beyaz yakalı kahramanı çıkışa ulaştırın.

Fiziğe Dayalı Yapboz: Ağırlık, denge ve kuvvet gibi fizik bilgilerinizi kullanarak yapbozları çözün. Zekanız ve tecrübelerinize dayanarak sonraki adımları hesaba katarak ortaya çıkardığınız çözümler ile Beyaz yakalı kahramanımızı varacağı yere gitmesine yardımcı olun.

Tam VR Modu Desteği İle: Oculus ve HRC Vive başlıkları ile tam VR modunda yapbozları 360 derecelik oyun ortamında çözerek beyaz yakalı kahramanınızla özgürce oyunun tadını çıkarın.

Köşeli Tasarım ve 80’lerin Japon Öüzikleri: Oyunda kullanılan minimalist, monokromatik görseller ve neşeli tezatlığın yanısıra 80’lerin klasik Japon müzikleri, Salary Man’in hoşnutsuzluğunu sembolize eder, ve onun ironik ve nükteli varoluşunu çağrıştırır.

6 Bölüm, 78 Seviye: Oyun, 6 bölüm, 60 temel ve bilgisayar için 18 yeni özel gizli seviye ile 8 saatten fazla oynanışa sahiptir. Yeni yapboz mekaniklerinin senteziyle oluşturulan bölümler geçildikçe bu sentez daha karmaşık ve zor hale gelir.

Gizli Seviyeleri ve Başarıları Açın: Önceki seviyelerde bulunan etrafa saçılmış akçeleri toplayarak gizli seviyeleri (yeni ve özel oynanış mekanikleri içerir) açın.


136
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Salary Man Escape

Tür: VR Oyunlar

Platform: PC

Yayınlanma: 18 Eylül 2018

Boyut: 2.75 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
148 Görüntüleme
184 Görüntüleme
154 Görüntüleme
156 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?