Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

SONG OF HORROR

0

SONG OF HORROR Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Korku Şarkısı bir hayatta kalma korku macerasıdır. Oynama tarzınıza tepki veren, tahmin edilemez, eldritch AI olan Varlığın tezahürleriyle yüzleşin: iki kesin oyun deneyimi yaşamazsınız.

Sessiz görünen gölgelere ve karanlığa dikkat edin. Kapalı kapılar ve fısıltı aynalarına dikkat edin. Aklınızdaki çatlaklara yuva yapan Korku Şarkısına dikkat edin.

Ünlü yazar Sebastian P. Husher, ailesi ile birlikte kayboldu. Endişeli, editörü onu aramak için evine bir asistan gönderdi – ama asla geri dönmedi … Bu gözden kaybolmalar, yakında korkunç bir şey ortaya çıkaracak bir dizi olayı tetikledi: sorumlu olmak.

TANIMLANMIŞ TERÖRÜN PARANORMAL BİR MACERASI

Song of Horror, gerçekten dinamik bir terör deneyimi sunuyor: düşmanı, yalnızca Varlık olarak bilinen doğaüstü varlık, eylemlerinize ve kararlarınıza uyarlanan gelişmiş bir AI (Yapay Zeka) tarafından kontrol ediliyor. Bu dünyevi olarak oyun oynama biçiminize yanıt verirken ve sizi beklenmedik şekillerde avladığından, gerginliği komut dizileri yerine doğal olarak oluşan her oyuncu ve oyun için benzersiz bir deneyim sunarak, dayanılmaz korkuyu yaşayın.

Bir oyuncu olarak, bu hikayeyi, hikaye ile ilgili çeşitli karakter kümelerinin kendi tarzları gözüyle yaşayacaksınız. Her karakter farklıdır ve ipuçlarına ve öğelerine farklı bir şekilde yaklaşmalarını sağlayan, incelemeye kendi benzersiz bakış açılarını getirir. Eylemleri ve kararları dünyayı şekillendirecek: bazıları hikayenin belirli yönlerini az ya da çok bilir; bazıları doğaüstü tezahürlere karşı daha etkili olacak, ancak eğer Varlık onlara ulaşırsa hepsi ölebilir – ve ölüm kalıcıdır. Ölürlerse hikayeyi bir başkasıyla almak zorunda kalacaksınız ve soruşturmaya devam etmeleri gerekecek, böylece ölümleri boşuna kalmayacak.

KARAKTERİSTİK ÖZELLİKLER

Heyecan verici bir psikolojik korku öyküsünde paranormal bir gizemi araştırın
Kendi AI’larına sahip, dünyaya özgü bir varlık olan Varlığımıza dikkat edin, eylemlerinizi ve kararlarınızı komut dosyası olmayan, öngörülemeyen bir korku deneyiminde yanıtlayın.
Bir grup benzersiz karakter arasından seçim yapın: her biri kendi bakış açısını getirir ve hikaye ile diğer karakterlerle farklı bir ilişkisi vardır.
Ölebilirsin, ama korku devam ediyor: ölüm kalıcıdır – bir karakter öldüğünde, ortadan kaybolur …
… ama bir diğeri, ölen kişinin bıraktığı yerden soruşturmayı takip edecek. Dünya önceki eylemleriyle şekillenecek.

Oyunun atmosferinin acı çeken gerilimine dayanırken zorlu bulmacaları çözmenize yardımcı olacak ipuçlarını ve eşyaları toplamak için perili, uğursuz yerleri keşfedin

song of horror, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


304
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, Korku Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 31 Ekim 2019

Boyut: 7.21 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
172 Görüntüleme
139 Görüntüleme
245 Görüntüleme
141 Görüntüleme
136 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?