Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Stranded Deep

0

Stranded Deep Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Pasifik Okyanusunda bir yerde mahsur kalmış bir uçak kazasında kurtulan rolünü alın. Her oynadığınızda farklı bir deneyime yol açacak, hayati tehlike içeren bazı senaryolarla yüz yüze gelin. Scavenge. Discover. Survive.

BU DÜNYANIN MACERASINDA YAŞAM BECERİLERİNİZİ TEST EDİN
Gizemli bir uçak kazasının ardından, Pasifik Okyanusunun engin genişliğinde mahsur kalıyorsunuz. Yalnız, yardım çağırmak için herhangi bir araç olmadan hayatta kalmak için elinizden geleni yapmalısınız.

İNŞA ETMEK. CRAFT. AYAKTA. KAÇIŞ.
Hayatta kalmak için ihtiyaç duyacağınız araçları, silahları ve barınağı inşa etmek için malzemeleri bulmak için su altında ve karada keşif yapın. Keskin kalın: açlık, susuzluk ve maruz kalma, hain unsurları ve Pasifik’in tehlikeli yaratıklarını cesurlaştırırken size karşı anlaşılır.
Yeterince yaşa, Hayatta Kal!

Sağlık, Açlık, Susuzluk ve Güneş çarpması. Bu hayati önem taşıyan unsurları etkileşimli bir hayatta kalma saati aracılığıyla yönetin ve izleyin. Zehirleri iyileştirin, kemiklerin kırılmasını sağlayın ve hayatta kalmak için kanamayı sarın.

Mızraklar, Eksenler, Yaylar, Zıpkınlar ve çok daha fazlası, etkileşimli bir el sanatları menüsü veya hızlı el sanatları seçim tekerleği ile hazırlanabilir. Envanterinizdeki ve etrafınızdaki zemindeki nesnelerin tümü yararlı bir şeyler haline getirilebilir.

Hasat, El İşçiliği, Yemek Yapma, Fiziksel ve Avlanma, maksimum verimlilik için veya farklı işçilik kombinasyonlarının kilidini açmak için seviyelendirilebilir.

Aralarında seçim yapabileceğiniz düzinelerce katman ve yapı parçası; Evden uzakta kendi evini inşa et. Zayıf ve dayanıksız bir hurma yaprak kulübesinden sağlam bir kil tuğla eve kadar.

Kendi salınızı yelkenler, kanopiler, depolama, çapalar, tekne motorları ve daha fazlasıyla kişiselleştirin. Yelkenler sizin için uygun değilse – bir jipcopter kurarak şık bir şekilde uçun!

Prosedürel olarak yaratılmış dünyayı, aynı iki ada olmadan keşfedin. Batık gemi enkazlarına dalın, önceki kurtulanlardan terk edilmiş barınakları terk edin ya da balinalar gibi nadir deniz canlılarını arayın.

Su yönetimi ve bitki büyüme döngüleri ile çiftliğinizi inşa edin ve yönetin.

Hunt, Fish, Trap ve Skin hayvanlarını yemek için öldürün ya da pasifik adaları üzerindeki hakimiyetinizi artırmak için öldürün.

Bir meydan okuma arıyorsanız, bir duvar ödülü ve çok önemli bir ödül almak için üç patrondan birini seçin.

Steam başarımlarının kilidini aç! En iyi hayatta kalanlar için oyun içi liderlik tablolarındaki istatistikleri arkadaşlarınızla karşılaştırın.

Stranded Deep, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


136
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Açık Dünya Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 23 Ocak 2015

Boyut: 22.64 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
284 Görüntüleme
195 Görüntüleme
143 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?