Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands

0

Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Stranded Sails keşifler ve görevlerle dolu bir açık dünya keşif çiftliği macerası! Mürettebatınızla birlikte gizemli bir takımadada gemi kazası geçirdiniz. Hayatta kalmanızı sağlamak ve gizemleri adaların göbeğinde çözmek – ve nihayet kaçmak.

Mürettebatınızla birlikte gizemli bir takımadada gemi kazası geçirdiniz. Ağır yaralı kaptanın oğlu / kızı olarak, sizler görevlendirilir ve hayatta kalanlar için bir kamp kurarsınız. Gıda kaynakları sınırlı olduğundan, kendi mahsullerinizi ekersiniz ve küçük bir çiftlik kurarsınız. Amacınız sonunda yeni bir gemi inşa etmektir. Böylece tüm adaları faydalı hazineler ve vahşi doğada daha derin ve daha derin bir yem için ararsınız. Gezilerinizde birçok heyecan verici görev sizi bekliyor; ayrıca birçok tehlike ve tehdit. Lanetli adaların sırrını çözecek misin? Kaçmanın tek yolu bu. Maceracı derinlerde uyandır!

Hayatta kalanların kampını kur ve yiyecek kaynakları bul. Kaynaklar sınırlı olduğundan, kendi mahsullerinizi ekersiniz. Adım adım tüm kurtulanları beslemek ve kampında onları mutlu etmek için kendi çiftliğini kuruyorsun. Ancak o zaman yeni bir gemi inşa etme hedefinize ulaşmayı ve takımadalardan kaçmayı başaracaksınız. Mürettebat üyeleriniz mutlu ve iyi beslenirse, kamptaki önemli araç güncellemelerine ve kullanışlı kısayollara erişmenizi sağlar. Ayrıca, daha fazla tarım arazisi, süslü şapkalar (kozmetik) ve gizemli hazine haritaları alacaksınız.


151
OYUN BİLGİLERİ 2 ay önce eklendi
Stranded Sails – Explorers of the Cursed Islands

Tür: Macera Oyunları, RPG Oyunlar / RYO

Platform: PC

Yayınlanma: 17 Ekim 2019

Boyut: 792 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
128 Görüntüleme
73 Görüntüleme
56 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?