Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Strategic Mind: The Pacific

0

Strategic Mind: The Pacific Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Strategic Mind: The Pacific, 2. Dünya Savaşı döneminde ABD ve Japonya İmparatorluğu arasındaki savaşı gösteren ve Pasifik Okyanusunda yapılan tarihi doğruluk ve detaylara dikkat edilerek oluşturulan bir sıra tabanlı stratejidir. İki taraf. İki Komutan. İki Hedef

Strategic Mind: The Pacific, 2. Dünya Savaşı döneminde ABD ve Japonya İmparatorluğu arasındaki savaşı gösteren ve Pasifik Okyanusunda yapılan tarihi doğruluk ve detaylara dikkat edilerek oluşturulan bir sıra tabanlı stratejidir.

Her iki tarafın üst düzey komutanlarının gözüyle durumun benzersiz bir şekilde anlaşılmasını sağlayarak zevkli ve anlayışlı bir oyun deneyimi elde etmenizi sağlayan, çatışmanın her iki tarafına komuta etme konusunda kapsamlı bir deneyim sunar.

Verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve zafere yelken açmak için birliklerinizi mevcut en yeni silahlarla donatın, eğitin ve donatın. Oyunun temel unsuru, okyanus üzerindeki kontrolünü ele geçirmek için savaşa çok daha fazla uçak getiren çok sayıda taşıyıcı gemiyle büyük çaplı deniz savaşları. Denize girdikten sonra, bir dizi pahalı iniş operasyonuyla düşman topraklara ayak basmak zorunda kalacaksınız.

Deniz, hava ve amfibi kuvvetlerinizi tek bir kusursuz mekanizma gibi hareket ettirmeniz gerekecek – yalnızca gerçekten stratejik bir aklın başarabileceği bir görev.

strategic mind, the pacific, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


254
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 25 Ekim 2019

Boyut: 11.6 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
274 Görüntüleme
177 Görüntüleme
319 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?