Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Subnautica v63112

0

Subnautica v63112 Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Subnautica, bir yabancı okyanus gezegeninde geçen su altı serüven oyunudur. Güzellikler ve tehlikelerle dolu büyük bir dünya sizi bekliyor.

Büyük Su Altı Dünyasına Dalın
Yabancı bir okyanus gezegenine düştünüz ve tek seçeneğiniz derinlere inmek. Subnautica’nın okyanusu; güneş ışınlarının süzüldüğü sığ mercan kayalıklarından, tehlikeli, derin çukurlara, lav bölgelerine ve biyo-ışıltılı su altı nehirlerine kadar uzanmaktadır. Yosun ormanları, yaylalar, kayalıklar ve mağara sistemlerini keşfetmek için oksijeni verimli kullanın. Su yaşam doludur: bazıları faydalı, çoğu ise tehlikelidir.

Kaynak Toplayın, Üretim Yapın ve Yaşama Tutunun
Yaşam kozanız okyanusa çakıldığında; su, yemek bulmak ve keşif için donanım gelişmek için zamanınız kısıtlıdır. Çevrenizden kaynakları toplayın. Bıçak, ışık, dalış giysisi ve kişisel su aracı üretin. Gelişmiş ögeler üretebilmek için daha derinlerden nadir bulunan kaynaklar toplayın.

Su Altı Yaşam Alanları Yapın
Deniz tabanına üsler kurun. Yapıya, bileşenlere karar verin ve artan derinlik ve basınca karşı gövdeyi güçlendirin. Üssünüzü; kaynakları saklamak, araçları park etmek ve geniş okyanusu keşfederken oksijen tüpünüzü doldurmak için kullanın.

Gizemi Çözün
Bu gezegende ne oldu? İşaretler, bir şeyin doğru olmadığını gösteriyor. Gezegene düşüşe neden olan ne? Deniz yaşamına bulaşan ne? Okyanusa dağılmış gizemli yapıları kim yaptı? Gezegenden kurtulmak için bir yol bulabilecek misin?

Besin Zincirini Parçalayın
Okyanus yaşam doludur: Ekosistemi kendi yararınıza kullanın. Taze bir balıkla sizi tehdit eden yaratığı kandırın, dikkatini dağıtın ya da etrafta dolaşan avcıların dişlerinden kaçmak için olabildiğince hızlı yüzün.

Basınca Karşı Koyun
Bir Su Geçirmez Basınca Duyarlı Nano Giysi (SUBAN) üretin ve aşırı sıcak ve derin bölgeleri keşfedin. Giysiyi, delgi, torpido, çekme-itme silahı, kanca ve daha fazlası ile donatın.

Geceden Korkun
Güneş battığında avcılar ortaya çıkar. Okyanus, karanlıkta hazırlıksız olanları affetmez. Gün ortasında güvenli olan yerler, geceleri güvenilmez olur, ama aynı zamanda karanlıkta saklananların asla göremeyeceği güzellikler de ortaya çıkar.

Okyanus Tabanının da Altına Dalın
Deniz yatağının altında dolanan, karanlık klostrofobik geçitler, ışıltılı bir okyanus yaşamına ve sıcak lav akıntılarına açılır. Okyanus tabanının altını keşfedin, ancak bir gözünüz oksijende olsun ve karanlıkta pusuya yatan tehditlere karşı uyanık olun.

Açık Gelişim
Haftalık ya da günlük güncellemeleri alın, gelişim ekibinin ne üzerinde çalıştığına bakın, gerçek zamanlı değişim kayıtlarını görün ve oyun içinden geri bildirimde bulunun. Subnautica Erken Erişim gelişimi açıktır ve gelişim ekibi sizi duymak istiyor.

Gelişim Ekibi Hakkında
Subnautica’yı, Charlie Cleveland ve Max McGuire tarafından kurulmuş, küçük bir stüdyo olan Unknown Worlds geliştirmektedir. Kökleri 2003 Half Life modu Natural Selection’a uzanmaktadır. Ekip; Amerika Birleşik Devletlerinden, Birleşik Krallığa, Fransa, Çek Cumhuriyet, Rusya, Tayland, Avustralya ve pek çok yere, dünyanın dört bir yanına dağılmış durumdadır. California’nın San Francisco kentinde tüm ekibin ana üssü olarak hizmet veren merkezi bir ofis vardır.

Subnautica, v63112, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


184
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, VR Oyunlar

Platform: PC

Yayınlanma: 23 Ocak 2018

Boyut: 6.07 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
136 Görüntüleme
196 Görüntüleme
148 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?