Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Talisman: Origins – The Eternal Conflict

0

Talisman: Origins – The Eternal Conflict Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Ebedi Çatışmada, iyiyle kötünün güçleri arasındaki bir savaşa atılırsınız. 5 yeni heyecan verici bölümdeki “The Kutsal Havuz” Talisman Expansion’ın karakterlerinin gözünde yeni hikayeleri deneyimleyin.

Dread Knight, Chivalric Knight, Magus ve Cleric’in karakterlerini genişletmeye odaklanan yeni hikayeler sunan bu karakterlerin iyiliğin ya da kötülüğün tarafına düşen şeyleri kendiniz görün! Her karakter, Talisman topraklarını gözleriyle görmenizi sağlayan kendi bölümünün odak noktasıdır.

Kendi kötü tarikatınızı yaratın ya da toprağa kök salmış kötülüğü temizlemeye çalışın. Kötü tutkularınıza uyması için dünyayı çevirin veya dünyaya özverili kahramanların hala var olduğunu gösterin!

İyilik güçleri ile uyum sağlayacak ve Talisman topraklarını kurtaracak mısın? Yoksa dünyayı karanlığa mı sürükleyeceksin? Yeni “Ebedi Çatışma” sona eriyor ve Talisman kurulunun kontrolü için iyi ve kötü mücadele güçlerini görüyor. Karakterinizi seçin ve sonra hizalamanız adına boşluk talep edin ve Talisman ülkesini fethedin!

Oyun dahil sürümdür, direkt indirip oynayabilirsiniz.

Talisman: Origins, The Eternal Conflict torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


178
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: RPG Oyunlar / RYO, Strateji Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 21 Kasım 2019

Boyut: 1.25 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
273 Görüntüleme
177 Görüntüleme
207 Görüntüleme
318 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?