Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

The Lost Cave of the Ozarks

0

The Lost Cave of the Ozarks Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Ozarkların Kayıp Mağarasını Keşfedin! 1880’lerde Çocuk olarak, gezinmek, bulmacaları çözmek ve mağaranın derinliklerinde gizlenen tehlikelerle yüzleşmek için güvenilir fenere, fikirlere ve hayal gücünüze ihtiyacınız olacak … ya da belki de sadece aklınız. Daha sonra keşfetmek için bugün mağara tekrar ziyaret edin!

1880’lerde bir çukurun içine düşen talihsiz çocuk olarak, Kayıp Mağara’nın tam merkezinde yer alan tehlikelerden kurtulmak için güvenilir fenerinizi ve canlı hayal gücünüzü kullanın. Ancak dikkatli olun – mağara kaçmak için mücadele ettikçe daha da hainleşmekle kalmaz, aynı zamanda çocuğun uzun süreli izolasyonu, aşırı yaratıcı hayal gücüne katalizör görevi görür – gerçeğin ve fantezinin ayırt edilemez hale gelmesine neden olur. Sorunları daha kötü hale getirmek için, mağara boyunca bulunan tehdit edici birkaç mesaj, mağarada tek başınıza olamayacağınızı gösteriyor. Günümüzde, gizemli tur rehberine katılın ve Kayıp Mağara’nın esrarengiz tarihine daha fazla ışık tutmaya çalışın.

Bir haydutun önyargısı, genç bir çocuğun hayal gücü ve bir tur rehberi araştırması, Kayıp Mağara’da saklı gerçeği ayırt etmenize yardımcı olacak mı?

The Lost Cave of the Ozarks özellikleri:
• Keşif, hareketin kıvılcımları ve keşfedilecek birçok gizli sır içeren benzersiz bulmaca çözme platformları
• Kayıp Mağara’nın belirsiz acımasız tarihini yaşamak için günümüz ve 1880’lerin karakterleri olarak oynayın
• Hikaye bakımından zengin bir anlatı, üç gizemli karakterin hikayelerini biraraya getirir – her biri güvenilmez bir bakış açısına sahiptir – sizi yalnızca geçmişe ve şimdiki zamana değil aynı zamanda ormanlık Ozark Dağları ve mağaralarından korsanlara götürecek bir yolculuğa çıkarır ile enfekte yüksek denizler, görkemli Olimpos Dağı, ürkütücü Mısır tapınakları ve daha fazlası!
• Gizli alternatif hikaye sonları
• Çeşitli ayar ve karakterlerle elle boyanmış, stilize görseller
• Fantastik, duygusal ve dinamik bir film müziği havayı ayarlar ve oyuncunun ilerleyişi ile birlikte akıcı bir şekilde dönüşür
• Minimalist U.I, oyuncuların odağını çevreye görsel ve sesli ipuçları ile kaydırır

The Lost Cave of the Ozarks, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


160
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: 2D Oyunlar, Bulmaca & Zeka Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 28 Ekim 2019

Boyut: 266.72 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
208 Görüntüleme
309 Görüntüleme
141 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?