Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

The Park

0

The Park Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Karanlık ve uğursuz bir sırrı gizleyen ürkütücü bir eğlence parkında yer alan Park, keşif ve hikaye anlatıcılığına odaklanan birinci şahıs psikolojik korku deneyimidir.

Karanlık ve uğursuz bir sırrı gizleyen ürkütücü bir eğlence parkında yer alan Park, savaş ve aksiyon yerine yoğun hikaye anlatımı ve keşfe odaklanan bir-iki saat süren birinci şahıs psikolojik korku deneyimidir.

Parkta bir gün … kayıp bir oyuncak ayı … kayıp bir çocuk. Güneş Atlantik Ada Parkı’na batarken, oğlunuz Callum’u aramak için harap sürüşlerini keşfetmelisiniz. Karanlığın düşmesiyle, ödüllü bir hikaye anlatıcıları ekibinin yazdığı bir anlatı ile panik ve paranoya yaşayacaksınız.

Eğlence parkları, çocukluk sevinçleri ve cesaretlendirilecek fantastik yolculukların heyecan verici atışı ile dolu mutlu yerlerdir. 1977’de Atlantic Island Park’a kapılarını açtığında eksantrik iş adamı Nathaniel Winter’ın vizyonu buydu.

Maalesef, parkın tarihi trajedi ve dramadan etkilenmiş bir tarih oldu. Acayip kazaları, grotesk cinayetleri ve hayalet avlama perdeleri pek çok sansasyonel manşete ilham verdi ve yerliler parkın masum yaşamları iddia etmekten çok uzak olduğunu düşünüyorlar.

Lorraine için en kötü kabusunun başladığı yer orasıydı.

UYARI: Bu deneyim, bazılarına duygusal olarak üzücü gelebilecek kanıtlarla ilgilidir. Oyuncu takdirine bağlı olarak tavsiye edilir.

torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


119
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
The Park

Tür: Korku Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 27 Ekim 2015

Boyut: 2.59 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , ,

BENZER OYUNLAR
172 Görüntüleme
139 Görüntüleme
245 Görüntüleme
141 Görüntüleme
142 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?