Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

The TakeOver

0

The TakeOver Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Devralma, 90’lı yılların Streets of Rage ve Final Fight gibi klasiklerinden esinlenilmiş bir yandan taarruz dövüşü. Little V Mills, Richie Branson, James Ronald ve endüstri efsanesi Yuzo Koshiro’nun müthiş melodilerini dinlerken yalnız veya arkadaşlarınızla yerel kooperatiflerde savaşın!

Devralma, 90’lı yılların Streets of Rage ve Final Fight gibi klasiklerinden esinlenilmiş bir yandan taarruz dövüşü. Üç özel oyun kipinden herhangi birinde, Arcade, Survival ve Challenge oyunlarında yalnız veya arkadaşlarınızla yerel kooperatiflerde savaşın. Dört oynanabilir karakterin herhangi birini kullanarak 7 aşamada ve 20’nin üzerinde eşsiz lokasyonda savaşın ya da kilidi açılabilir Röle Modunda gerçek zamanlı olarak bunlar arasında geçiş yapın.

Oyun: Oyun, zımbaları ve vuruşları birbirine bağlamanıza izin veren yeni bir combo sistemi etrafında tasarlanmıştır. Düşmanları hızla yere koyun, onları şaşırtın ya da havaya fırlatıp sallanmaya devam edin! Bir combo yapmak Süper sayacınızı daha hızlı dolduracak ve yıkıcı bir saldırı başlatmanızı sağlayacaktır. Ayrıca seviyelere dağılmış levye, kılıç ve makineli tüfek gibi silahları bulabilir ve kullanabilirsiniz. Son fakat en az değil, her bir karakter benzersiz bir sidearm ile donatılmıştır, ancak cephane azdır, bu yüzden akıllıca kullanın! Oyuna girmek kolaydır ancak ustalaşması kolay değildir.

Müzik: Oyunda yer alan film müziği, Little V Mills, Richie Branson, James Ronald ve Yuzo Koshiro’dan müzik içeriyor!

Zorluk: Oyun, Kolay, Normal ve Sert olmak üzere üç farklı zorluk modu sunuyor. Zor modda oyun her zaman Aşama 1’den başlar, devam edilemez ve düşmanlar daha hızlı, daha agresif ve daha fazlası vardır. Bu ayar, eski okulun hardcore taraftarlarını hedef alan oyunların üstesinden gelmek için bir meydan okuma arıyor.

Görsel stil: Sanat tarzı, önceden oluşturulmuş yüksek çözünürlüklü karakter sprite ve 1080p veya üzeri çözünürlükleri göz önünde bulundurarak inşa edilmiş ayrıntılı gerçek zamanlı arka planlardan oluşur. Hikaye çizgi roman tarzı kesik çizgilerle sunulmaktadır.

The TakeOver, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


154
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Dövüş Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 10 Kasım 2019

Boyut: 2.0 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
149 Görüntüleme
155 Görüntüleme
155 Görüntüleme
WWE 2K20
685 Görüntüleme
Monkey King: Hero Is Back
164 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?