Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

The Withering

0

The Withering Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Kıyamet olayından sonra dünyamızın nasıl görüneceğini hiç düşündünüz veya hayal ettiniz mi? Bazılarımız hayatta kalabilseydi ne yapardık? Hangi dünyada yaşar ve hangi zorluklarla karşılaşırız? Sen ne yapardın?

“The Withering” kıyamet sonrası hayatta kalma korku simülatörü sonrası modern bir dünya. Hikaye, oyuncuları korkunç bir viral enfeksiyonun nüfusun% 90’ını sildiği bir dünyaya sokuyor ve bu da karşılığında ölmekte olan dünyada yıkım yaratan bir dizi felaket olayını tetikliyor.

Oyun, iki unsurdan oluşuyor, hayatta kalanlar kamp yönetimi ve aksiyon hayatta kalma simülasyonu. Yönetimin oynanışı, oyuncuların hayatta kalan kampın kontrolünü ele geçirmelerini ve farklı görevler atayarak, bina yükseltmeleri yaparak ve üretim, ticaret ve diplomasiyi yöneterek nüfusunu yönetmelerini sağlar. Oyuncular ayrıca radyo kulesi görevi etkinlikleri başlatırken karar vermek zorunda kalacaklar. Her oyun deneyimini farklılaştırmak. Hayatta kalanlara, atma çalışmalarında yardımcı olmak için farklı teçhizatlar oluşturun ve donatın.

Oyuncu aynı zamanda kampta yaşayan kahramanların kontrolünü ele geçirebilir ve herhangi bir zamanda ölen dünyayı keşfetmek için kamptan ayrılabilir. Kendi kamplarına geri getirilebilecek ve üretimde, yükseltmelerde veya ticarette kullanılabilecek kaynakları, malzemeleri ve ekipmanları temizlemek için karakterlerini üçüncü şahıs eyleminde / simülatöründe kontrol altına almak. Dünya olaylarında rastgele ve yağma damla ve farklı düşman tipleri her oyun farklı yapacaktır. Karakterinize farklı bonuslar kazandıran farklı vites türlerini donatarak yakın dövüş ve ateşli silahlar becerilerinin yanı sıra karakter fiziksel performansını artırmak için karakter istatistiklerinizi geliştirin.

The Withering, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


196
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Hayatta Kalma Oyunları, RPG Oyunlar / RYO, Zombi Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 18 Aralık 2015

Boyut: 2.75 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
274 Görüntüleme
208 Görüntüleme
136 Görüntüleme
86 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?