Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Torrent Kullanım Rehberi

Günümüzde oyunların dosya boyutunun büyümesi, artık oyunların upload sitelerinden indirilmesini oldukça zorlaştırmış, Torrent kullanımını neredeyse zorunlu hale getirmiştir.

Torrent kullanımının yararları:

  • İnternet kapasitenizin izin verdiği son hızda indirme,
  • İndirmeyi durdurup, sonradan devam edebilme,
  • Son sürat indirme için herhangi bir premium vs. ödeme yapma zorunluluğu olmaması,
  • Kurulumunun ve kullanımının çok basit olması.

Bu sayfada Torrent’i nasıl indireceğinizi ve nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

1. Torrent Programı İndirme

Torrent dosyaları indirebilmek için bir Torrent programına ihtiyaç var. Bunun için, yıllardır kullanılan ve en iyi Torrent programı olarak adlandırılan uTorrent’i indirmenizi tavsiye ediyoruz. İndirmek için bu linke tıklayabilirsiniz. Girdiğiniz sitede Windows Masaüstü sürümünü indireceksiniz.

2. uTorrent Kurulumu

uTorrent kurulumu oldukça basittir. Dikkat etmeniz gereken tek şey kurulum yaparken, reklam olarak size sunulan programları kurmamak. Program kurulum yaparken size Chrome, Avast vb. program kurulumu önerileri yapabiliyor. Eğer dikkat etmeden, sürekli Next’e tıklayıp ilerlerseniz, bu programlar kuruluma eklenir.

3. uTorrent Kullanımı

Kullanım oldukça basittir. Programınızı kurduktan sonra, sitemizde istediğiniz oyuna girip yazı içerisinde bulunan TORRENT İNDİR linkine tıklayıp indireceğiniz dosyaya çift tıklamanız yeterli. Oyununuz inmeye başlayacaktır.

İyi eğlenceler!