Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Transport Fever 2 BETA

0

Transport Fever 2 Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Klasik nakliye simülasyonu türü, Transport Fever 2 ile yeni bir altın standarda sahiptir. Nakliye rotalarını karadan, sudan ve havadan geçirerek yepyeni bir dünyayı keşfedin. Gelişme ve refah yollarını bulabilir!

Klasik nakliye simülasyonu türü, Transport Fever 2 ile yeni bir altın standarda sahiptir. Nakliye rotalarını karadan, sudan ve havadan geçirerek yepyeni bir dünyayı keşfedin. Gelişme ve refah yollarını bulabilir!

Dünyaya ihtiyaç duyduğu ulaşım altyapısını sağlayın ve ısmarlama taşımacılık hizmetleri ile bir servet kazanın. Trenlerinizin raylarda, otobüslerde ve kamyonlarda yol boyunca gök gürültüsünü izlediğini, gemilerinizin suya güç verdiğini ve uçaklarınızın gökyüzünde yükseldiğini izleyin. İnsanları çalışma ya da oyun oynamaya devam ettirin ve şehirlerin büyümesi ve gelişmesinin sebebi olun. Ekonomiyi harekete geçirmek için hammadde ve mal teslim edin. 1850’den günümüze en büyük lojistik zorlukları deneyimleyin ve dünyanın başka bir yerinde rakipsiz bir nakliye imparatorluğu kurun!

Ücretsiz oyun, çok çeşitli yaratıcı olanaklar sunar, kampanya modu ise üç kıtadaki taşımacılık tarihini yeniden yazar. Ulaştırma Ateşi 2, Avrupa, Amerika ve Asya’dan aşırı ayrıntılı olarak modellenmiş 200’den fazla araç seçeneği sunar; ve oyun içi harita düzenleyicisiyle, üç farklı iklim bölgesinden manzaraları yeniden oluşturabilirsiniz. Son olarak, gerçekçi ulaştırma ve ekonomi simülatörü, kapsamlı modlama desteği ile birlikte oyun deneyimini tamamlar.

Dünyayı Aç
Demiryolları, karayolu taşıtları, uçak ve gemilerinizi devasa bir oyun dünyası bekliyor. Sezgisel etkileşimli ray inşaat araçları ve istasyonlar için modüler bir inşaat sistemi, ulaşım imparatorluğunuzu kurmayı ve genişletmeyi kolaylaştırır; ve çok çeşitli konfigürasyon seçenekleri sayesinde, her ücretsiz oyun, tamamen farklı stratejilerin başarıya ulaşabileceği yeni bir meydan okuma sunar.

Taşıma Tarihini Yaz
Farklı zaman dilimlerinde ayarlanan ve üç ayrı kıtada yer alan üç tarihi kampanya, farklı hedeflerle sizi zorlayacaktır… yalnızca nakliye çalışanları tüm görevleri tamamlamayı başarabilir! Seslendirmeler ve kesik çizgiler, hikayeyi zenginleştirir ve heyecan verici bir oyun deneyimine katkıda bulunur ve ücretsiz oyun modu bile kilidini açmak için farklı başarılarla sizi zorlar.

Altyapıyı Optimize Edin
Şirketinizi ekonomi ve şehirlerin ihtiyaçlarına göre uyarlamak çok önemlidir: köprüler, tüneller, anahtarlar, demiryolu sinyalleri, tek yönlü sokaklar, ışık sinyalleri ve otobüs şeritleri ulaşım altyapısını optimize etmek için kullanabileceğiniz olanaklardan sadece birkaçı . Farklı gereksinimleri karşılamak için tren istasyonları ve havaalanları bile modüller ile genişletilebilir; ve çeşitli veri katmanları, trafik hacimlerini ve emisyonlarını görselleştirmenize yardımcı olur ve daha fazla iyileştirme için bilgi sağlar.

Yaratıcılığınızı serbest bırakın
Detaylı oyun dünyası sayesinde kendi sanal demiryolu alanınızı geliştirebilirsiniz: harita editörü sayısız farklı dünyalar yaratma olanağını sağlar; Oyundaki arazi ayarlanabilir ve boyanabilir; ve geniş kapsamlı modding desteği sayesinde, Steam Workshop aracılığıyla ücretsiz olarak kullanılabilen ve oyuna kolayca entegre edilebilen yeni kreasyonlar sürekli olarak geliştiriliyor.

Transport Fever 2, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


164
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 11 Aralık 2019

Boyut: 13.8 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
207 Görüntüleme
177 Görüntüleme
208 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?