Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Trapper

0

Trapper Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Bu, kullanıcıların bomba yerleştirmek ve görevleri tamamlamak için engelleri ve düşmanları kaldırmak için tuzağı kullandıkları bir oyundur. Görevler arasında altın küreler toplamak, temel düşmanları yenmek ve hedefleri korumak var.

Görev boyunca dağılmış olan altın küreleri topla. Ekranın sol tarafında topladığınız kürelerin sayısını kontrol et. En yakın kürenin hangi yöne yerleştirildiğini görmek için kokpit merkezindeki mavi halkayı kullanın.

Patlama kahverengi blokları vurursa kırılırlar, ancak sizi vurursa hasar alırsınız. Kokpitin sağ tarafında gösterilen yaşam sayısı sıfıra düşerse, görev başarısız olur.

Düşman birimleri sahada olacak ve bomba patlamalarıyla imha edilebilir. Düşman birimlerine temas ederseniz hasar alırsınız. Kokpitin sağ tarafında gösterilen yaşam sayısı sıfıra düşerse, görev başarısız olur. Düşman birimlerinde hayatınızı daha hızlı azaltan bazı düşmanlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Altın küreli düşman birimleri kilit düşmanlardır. Sahadaki bütün kilit düşmanları yok et. İmha etmeniz gereken kilit düşman sayısı, kokpitin sol tarafında görüntülenir.


88
OYUN BİLGİLERİ 2 ay önce eklendi
Trapper

Tür: Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 1 Haziran 2019

Boyut: 1.7 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
59 Görüntüleme
68 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?