Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Trident’s Wake – Khareni

0

Trident’s Wake – Khareni Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Trident’s Wake, affedilmeyen bir bilim kurgu ortamındaki yoğun bir kooperatif çift-çubuk atıcıdır. İnsanlığın son umudunu (Trident adındaki koloni gemisi adı verilen) yabancı bir işgalcinin yarışından geri almak için üç oyuncuya katılın!

ECHO olarak – bir insanın bilincini temsil eden dijital bir varlık – kendinizi, bu amaç için özel olarak oluşturulmuş mekanize bir şasi olan bir Sentinel’e aktarabilirsiniz. Çeşitli şirketler tarafından üretilen her biri, savaş alanında farklı bir rol üstlenecek şekilde inşa edildi.

Şimdi, insanlığın son kolonisi ve umut temeli olan Trident, bilinmeyen bir yabancı güç tarafından istila edildi, onu geri almak ve insanlığın embriyonunun hayatta kalmasını sağlamak size kalmış.

Her biri benzersiz yetenekler sunan birkaç Nöbetçi arasından seçim yapın.

Düşmanınızı müttefiklerinizin siper almasına izin veren bir engel yerleştirerek bir Moskova ile başa başlayacak mısınız? Belki de düşman hatlarının arkasına girebilen, süper ısıtılmış mermilerin yayılmasını sağlayan ve güvenliğe geri dönebilen çevik Mogami’yi tercih edersiniz? Akıllıca seçim yapın ve ekibinizle işbirliği yapın; insanlık yine yeni bir başlangıç ​​yapma şansına sahip olabilir.

Ayrıca emrinizde çok çeşitli silahlar ve yetenekler var. Bir alev makinasını, “Guzzler” ı, “Javelin” demiryolu tabancasıyla veya “Buster” plazma tüfeğiyle bir “Viper” el topu ile karıştırın. Takım arkadaşlarına bir tedarik paketi fırlat ve teşekkür et. Artan ödüller karşılığında hisselerini yükseltmek için görev değiştiricileri ekleyin. Geminin her bir bölgesinden savaşın ve yeni silahların ve yeteneklerin kilidini açmak için onları serbest bırakın.

Silahlarını istatistiklerini yeniden alarak özelleştirin ve yeterli teknolojiyi bulduktan sonra güncelleyin. Sıraladığınızda pasif bonusların kilidini açın ve uzaylılardan korkan efsane haline gelin.

Eğitiminizi ve neyin tehlikede olduğunu hatırlayın. İnsanlık sana güveniyor, ECHO!

Trident’s Wake, Khareni torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


136
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 4 Haziran 2019

Boyut: 2.28 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?