Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Ultimate Fishing Simulator

0

Ultimate Fishing Simulator Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Bir lokma beklemekten sıkıldın mı? Biraz balık yakalamak ister misin? Şanslısınız – Ultimate Fishing Simulator’da balıklar deli gibi ısırıyor! İplik, yüzer balıkçılık, kara balıkçılığı ve daha fazlası!

Uyarı! Ultimate Fishing Simulator’da balıklar deli gibi ısırıyor. Asla uyumayacağınızı garanti ediyoruz.

Ultimate Fishing Simulator, dünyanın çeşitli yerlerinde çeşitli tekniklerin kullanılmasına izin veren kapsamlı bir balıkçılık simülatörüdür ve en önemlisi, bunun için İnternet ile kalıcı bir bağlantıya ihtiyacınız yoktur.

Bilgisayarın önünde balık almak ve uykuya dalmak için beklemekten sıkılırsanız, bu kötü bir oyun oynadığınız anlamına gelir! Ultimate Fishing Simulator’da bu asla olmayacak. Uygun ekipmanı seçin ve yemleyin, çizginizi alın ve bir ısırık bekleyin. Başarı garantilidir.

Geleneksel balıkçılık tekniklerine ek olarak, Ultimate Fishing Simulator’da buz balıkçılığına girebileceğiniz bir kış haritası da bulacaksınız! Mağazada bir burgu alın, uygun bir yer bulun ve bir hava deliği açın. Ama çok küçük değil, böylece balıkları çıkarabilirsiniz.

Ultimate Fishing Simulator’da herkes için bir şeyler olduğu için iki zorluk modu var. Normal Mod, oyunun tüm ihtişamıyla keyfini çıkarmanızı sağlar. Normal modda, oyundaki tüm özellikler dahil edilmiştir. Gerçekçi Mod oyuncudan daha fazla sabır ve verimlilik gerektirir. Balıklar daha az ısırır ve daha uzun savaşırlar. Bu moddaki oyun özelliklerinden bazıları, su altı kamera gibi devre dışıdır.

Her balıkçı, kupalarına hayran olmayı sever. Bazıları balıklarını, diğerlerini serbest bırakır ve duvarlarına asar. Ultimate Fishing Simulator’da aynısını yapabilirsiniz! Yakaladığınız balıklarla ne yapmak istediğinize karar verin. Satmak? Salıvermek, salmak, serbest bırakmak? Şey? Seçim senin.

Oyunda mevcut haritalar sizi sıkarsa, kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Yaratıcı olun ve dahili seviye editörü sayesinde diğer oyuncuları paylaşabileceğiniz kendi hayal balıkçılığınızı kurun. En sevdiğiniz aile balıkçılık alanında arkadaşlarınızla balık avlamanın tadını çıkarın. Daha ne isteyebilirsin?

Herkes, parametreleri ve görünümü ile rekabetten çok farklı olan marka ekipmanlarını kullanmayı sever. SAKURA ekipmanı lisansına sahip tek balıkçılık oyunuyuz (SERT S.A.S.). Oyunumuzda çubuklarını, makaralarını, yemlerini ve çizgilerini bulacaksınız. Her öğe ayrıntılı olarak haritalandı ve oyuna eklendi.

ultimate fishing simulator, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download, balık tutma oyunu


130
OYUN BİLGİLERİ 1 ay önce eklendi

Tür: Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 30 Ağustos 2018

Boyut: 5.62 GB

Dil: Türkçe, İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
59 Görüntüleme
66 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?