Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Unity of Command 2

0

Unity of Command 2 Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Komutanlığın Birliği, tüm zamanların en eleştirel beğeni toplayan strateji oyunlarından birinin devamıdır; bilgisayar savaş oyunlarına ‘mükemmel ağ geçidi’ denilen bir oyun eleştirmeni.

Yepyeni bir ısmarlama 3D motor üzerine inşa edilmiş olan oyun, Unity of Command’ın imzalı sanat tarzını koruyor ve son derece parlak bir sıvı oyunu sunuyor. Kolayca erişilebilen ancak ustalaşması zor olan Unity of Command II, 2011’den beri acemi oyuncuları savaşa zorlanan grognard’lara dönüştüren kült klasiklerin merakla beklenen bir devamı.

Komutanlığın Birliği, İkinci Dünya Savaşı sırasında Batı Müttefiklerinin emrini almanıza izin veriyor. Ordunuzun bölümlerini, tedarik ve lojistik hizmetlerini yöneteceksiniz. Komuta Birliğinde ilk defa Savaş Sisiyle yüzleşeceksiniz. Düşman askerlerini ele geçirip düşman birliği pozisyonları hakkında istihbarat toplamak için keşif seferleri başlatarak bilinmeyenleri ortaya çıkarın. Düşman panzerleri, birimlerinizin saldırganlarını ele geçirmeye çalışacak – toplanıp geri adım atmak!

Anahtar Özellikler

Dinamik Kampanya – İkinci Dünya Savaşı tarihini, iki oyuncunun aynı olmadığı dallanma kampanyasıyla yeniden yazın.

Merkez – Bu yeni özellik, orduyu genel merkeze yerleştirerek harita üzerinde birimin yeniden düzenlenmesini, köprülenmesini ve yeniden donatılmasını sağlayacak. Genel merkez sadece kaybedilen ünite gücünün güçlendirilmesi ve kurtarılması için gerekli değildir, aynı zamanda Acil Durum Arzı, HQ kamyonlarını kullanan motorlu üniteler ve daha pek çoğu gibi özel yetenekleri de kullanabilmektedir.

Tiyatro Varlıkları – Orijinal oyundaki bu özellik, Komuta Birliği II’de büyük ölçüde genişletildi. Altyapıyı sabote ederek düşman hatlarının ardında hasara yol açıyor. Uçağınıza hava keşifleri yapma, yıkıcı bombalama operasyonları yapma veya hava tedarik varlıklarını kullanarak düşman hatlarının arkasındaki birimleri koruma emri verin.

Bonus Amaçlar – İsteğe bağlı tarih değiştiren “what-if” hedeflerini değiştiren yerlere katılın – Apennines için acele edin ve dalmadan önce Alman savunmaları ile parçalayın.

Sisli Savaş – Düşmanlarınla ​​ilgilen – ama önce onları bulmak zorundasın. Savaşçıları ele geçirerek, genel merkez noktasını yükselterek ve düşman özel savunma belirteçlerini ortaya çıkarmak için özel yeteneklerini kullanarak düşman pozisyonlarını ortaya çıkarın.

Derin Operasyonlar – Komuta Birliği, imza özelliğini, tedarik hattını tanıtarak sıra tabanlı strateji oyunları dünyasını sonsuza dek değiştirdi. Düşman hattının, ana tedarik hattının ve düşman birimlerini kuşatmanın ötesine vurmayı planlarken lojistiğinize dikkat edin.

Erişilebilir Senaryo Editör – Command II’nin Birliği, Eksen tarafından deneyimlenebilecek İkinci Dünya Savaşı’nın çeşitli tanımlayıcı savaşlarının eklenmesiyle tam teşekküllü bir Müttefik kampanyaya sahiptir. Oyun, dahili Steam Workshop desteğini kullanarak oyuncuların yeni savaş alanları oluşturmalarını ve paylaşmalarını sağlayan yerleşik bir senaryo editörü ile birlikte geliyor.

Unity of Command 2, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


130
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Strateji Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 12 Kasım 2019

Boyut: 1.07 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
274 Görüntüleme
177 Görüntüleme
319 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?