Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Vicious Gambling Agreement

0

Vicious Gambling Agreement Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Vicious Kumar Anlaşması, Karanlık ve fantastik stil, Zorluk mücadelede oyunculara bir derece zorlu, kötü açık ceza sistemine sahiptir. Silahlara güvenmeye ve birçok BOSS ile savaşmaya ve daha sonra adım adım kötülüğe yaklaşmaya maruz kalır. Kötülüğün yönettiği dünyaya meydan okuyun.

Eski yüzyıllarda, Orklar insanlar ile uyum içinde yaşadıkları dünyada ahenkli bir şekilde yaşadılar ve her türlü zevk, üzüntü veya öfke koşullarında birbirleriyle uzun süre kaldılar.

Ancak, bir insidans meydana geldi ve dünyanın çöküşüne yol açtı; ilahi ışıklar cennetten yayıldı ve kara dumanlar yere kükredi. Böyle harika bir manzara hiç kimsenin göremediği, her taraftan bağırıp öfkelenen ve çeşitli dövüş sesleri, silaha vuran silahlar ve çaresiz çağrıları birbirine karıştıran hiç görülmedi. Kan ışığı tüm dünyada boyandı ve dünya bir güç tarafından değiştirildi. Orklar ve insanlar enfekte olmuş, yutulmuş ve kapalı bir mahallede kavga ettikten sonra merak etmişlerdi. Tek fikir gücü sürdürmektir.

Melekler uzun zamandan beri dünyayı yönetiyorlar ve tüm taraflarını kapsayan sağlam bir ağ kurmuş olan kötülüğün gücüne karşı cehaletlerine neden oldular.

Melekler cehaletleri gibi kötülükler tarafından cezalandırıldı ve kötülükler tarafından tuzağa düşürüldü, kumar anlaşması kabul edildi.

Savaşta sürekli olarak savaşan bir asker sadece sakin kalmayıp aynı zamanda güçlü bir güç elde etmeyi başaramaz, bu umutsuz dünyada neler yapabileceğini ve mücadele etmeden sonra ne yapılacağını bilmiyordu, ama gizemli bir güç onu sürekli olarak ilerletti.

Vicious Gambling Agreement, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


171
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Aksiyon Oyunları, RPG Oyunlar / RYO

Platform: PC

Yayınlanma: 8 Kasım 2019

Boyut: 7.04 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?