Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Vile

0

Vile Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Vile, şeytani yaratıklarla ve aşağılık bir dünyadaki diğer dehşetlerle savaşmakla ilgili bir oyundur. Yaratıkları sonsuza dek durdurmak için prosedürle oluşturulan zindanlarda size verilen düşmanlarla ve size verilen rastgele hedeflerle savaşın! Ruhları topla, yeni silahlar bul, yeni eserler bul ve EPIC patronlarıyla savaş!

Farklı Hedefler: Vile’deki her oyun, seviyelerin başlangıcında verilen rastgele hedeflerle yeni ve eğlenceli bir şey bulmak için ilginç olabilir. Bu hedefleri tamamlarsanız ödüllendirileceksiniz! Bu, her oyuncuyu 20’den fazla hedefle taze hissetmeye devam edecek ve hedefleri tamamlamak istemiyorsanız sorun değil! Sadece bir sonraki seviyeye geçmek için düşmanları öldürebilirsiniz.

Karakterler, Silahlar, Eserler: Her biri kendi yetenekleri, silahları ve eserleri olan benzersiz karakterler olarak oynayın. Eserler savaşta birçok kullanım sağlayabilir ancak mana alırlar. Dayanıklılık zamanla yenilenir ve her karakterin iki yeteneği için kullanılır.

Epik patronlar: savaş 12 epik patronlar! Bir vagonda ve her biri öncekinden farklı olarak dev bir kemik akbaba ile savaşın.

Yetenek Ağaçları: Satın alınacak çok yetenekli üç muhteşem yetenek ağacı. Bir karakter tamamlandığında karakterinize giren yağmalardan, fazladan bir büyü, ruhları toplar ya da sağlık kazanın!

Haritalar ve Yağma: Vile’de 6 farklı dünya, bol miktarda silah ve artefaktı bulabileceğiniz çok şey var!


117
OYUN BİLGİLERİ 7 ay önce eklendi
Vile

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 17 Ekim 2019

Boyut: 140 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?