Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Vortex Attack EX

0

Vortex Attack EX Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

İlk gemi seçiminden başlayan (oynayarak daha fazla açılabilir) oyuncu, galaksiler boyunca karşılaşacakları girdapları yok etmelidir.

Özellikler:

Aynı anda 3 yerel oyuncu
11 gemi modeli (her biri 4 seviyeye kadar yükseltilebilir)
4 zorluk seviyesi. Tüm beceri seviyelerine uyarlanmıştır.
2 Oyun boyutları: Metal ve Neon Boyutu. (zorluk ve seviye sayısını etkiler)
16 Unlockable oyun görsel filtreleri: Arcade, Fosfor CRT, VHS, B&W, Vintage, Lomo renkler, Psychodelic, vb …
Çevrimiçi lider tabloları
Bilim kurgu parçacıkları delilik
Bireysel yükseltme ton
Yenilikçi Vortex Sistemini, patronları ve bonusları içeren yüzlerce eğlence seviyesi
Multiplayer tasarlanmış oyun
Eylem neo-retro FX ve müzik
Arcade jetonu: Tasarım ve entegrasyon

Oyun mekaniği

Her seviyenin amacı girdapları yok etmektir. Her ne kadar bazı girdaplar yok etmek için birkaç aşamayı alacaktır. Girdabın tamamen yok edilebileceği bir seviyeye ulaştığında, oyuncularımız için işleri daha da zorlaştırmak, sürülerini en tehlikeli hale getirecek. Bu oyunda eklediğimiz bükülme, her seviyedeki girdabın büyümeye devam edeceği, oyuncuyu boğmak için sürekli artan düşman dalgaları atacağı, böylece girdabı geri itmek için sürekli mücadele etmeleri gerektiğidir. Oyun özellikle 3 arkadaşa kadar oynamak için tasarlandı, ancak oyuncuların geri bildirimlerine göre isteğe bağlı bir dördüncü oyuncu eklemeyi düşünüyoruz.

Girdapları yerleştirmek için oyuncu enerjilerini toplamak için düşmanları imha etmelidir. Girdabın üstünde iki küre var: Oyuncu seviyesi (mavi küre) ve girdap seviyesi (kırmızı küre). Oyuncunun gönderdiği enerji maddesi girdaba ulaştığında, mavi küre kırmızı küre ile sembolize edilen kara deliği küçültür. Fakat diğer yandan, karadelik, mavi küreyi esneterek sürekli büyüyor. Oyun, mavi küre kırmızı olanı ortadan kaldırdığında veya kırmızı olan maksimum boyutuna geldiğinde biter. Konsept bir nevi yenidir, Beekyr’ta bulunan konsepti yeniden kullanır ve gereksiz bitleri kaldırarak geliştirir.

Oyunun tarihi

Yabancı savaş makineleri bizi şaşırttı. Vehar-12 kolonisinin yakınında garip bir enerji girdabı belirdi, sonra geldiler, girdabın merkezinden kaynıyorlardı. İlk saldırı 20 günden biraz daha önce yapıldı ve on sekiz sömürge zaten kaybedildi. 56 milyon ruh gitti. Şimdi en büyük kolonimiz olan Earthos’a yaklaşıyorlar. Tekrar savaşıyoruz, ama düşerse, hepimiz yok olacağız. Girdaplar yıkılmaz bir şeydi. Ama şimdi umudumuz var. Teknisyenlerimiz yakalanan bir savaş makinesini bir araya getirdi ve ‘Lumergy’ olarak adlandırdıkları yeni bir enerji türü olan girdapların anahtarını keşfetti. Cihazın ilk testimiz beklenmedik bir keşfe yol açtı. Bir girdap oluşturmak için kullanılan enerji, birini yok etmek için de kullanılabilir. Modifiye edilmiş savaş makinemizi kullanarak Lumergy’yi toplayabilir ve bir vorteksi çökertmek için enerjisini tersine çevirebiliriz. Bir sonraki girdabın nerede açılacağını tahmin edebilir ve onu yok edebiliriz. Bu konuda sadece bir şansımız var, sadece bir gemi. Tek göreviniz: Daha fazla gemi yakalayın ve girdapları imha edin. Hepimizi kurtarın.

vortex attack ex, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


174
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Arcade Oyunlar

Platform: PC

Yayınlanma: 24 Ekim 2019

Boyut: 83.92 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
281 Görüntüleme
165 Görüntüleme
148 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?