Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

WARSAW – PARASOL

0

WARSAW – PARASOL Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

VARŞOVA, savaşın parçaladığı bir şehirde yer alan ve güzel el boyalı grafiklere sahip, zorlu bir WWII sıra tabanlı taktik rpg. İşgalci kuvvetler tarafından kuşatılmış şehri geri alma mücadelelerinde benzersiz becerilere sahip, sivil ve askerlerden oluşan küçük ve özel bir kıyafeti yönetin.

1944’te işgal edilmiş Varşova sokaklarında kurulan bu taktiksel RPG takımında tesadüf kahramanları ekibinin yaşadığı şehirde hayatta kalmasına ve kendilerine karşı üst üste konan muazzam olasılıkların üstesinden gelmesine yardımcı olmak için emrinizdeki her şeyi kullanın.

ÖNCÜLÜK ETMEK
Kadın ve erkek, asker ve sivillerin, gençlerin ve yaşlıların yardımlarını alın ve düşmanlarına meydan okumak için benzersiz yeteneklerini, uzmanlıklarını ve yeteneklerini kullanın. Alman işgalcileri devirmeye teşebbüslerinde birleşmiş her kesimden insanlarla tanışın.

YETENEKLERİN
Düşmanlarınızı kuşatmanıza, engelleri patlatmanıza, saldırganları kırmanıza ve düşmanları dikkatlice planladığınız saldırıların en fazla hasara uğradığı alana itmenize ya da çekmenize izin verecek çok yönlü becerilerin bir karışımını oluşturun.
Kahramanlarınızın düşman veya hava damlasından elde edilen kurtarılmış silahlarla istiflendiğinden emin olun. Eşsiz bir beceri setinin kilidini açmak için madalya sistemini kullanarak onları geliştirin ve tüm Kahramanların en iyi ekibini oluşturun – toplanan kaynaklar karşılığında hem kuvvetlere katılarak hem de Hideout’a dahil oldular.

HAREKETLERİNİZİ YAPIN
Dikkatlice yeniden yapılandırılmış 1944 Varşova haritasında yolunuzu tutun, sizi Nazi baskısına karşı cidden selamlayan şehrin hikayesine çeken hem tarihi hem de rastgele olaylarla karşılaşın. Karargâhın verdiği emirleri yerine getiren sokakları devriye gez, Kahramanların geçmişi hakkında gerçekleri keşfet ve ne zaman dövüleceğine, ne zaman geri çekileceğine karar ver.

YÜKSELTME
Atanan ekibin tüm güçlü ve zayıf yönlerini öğren. Ayaklanmayı bastırmak için atılan öldürücü düşmanların üstesinden gelmek için en iyi personel, silah ve yetenek kombinasyonunu bulun. Piyade, özel birlikler, ağır silahlı birimler, özel mühimmat ve zırhlı araçlar ile savaşın. Seçtiğiniz hikaye dolu olaylarda seçiminizi yapın ve sonuçları ile yaşayın. Ve sürekli artan artan vahşet ve kuvvet yoğunluğunun yolunuzdan atılmasına izin vermeyin. Kahramanlarını hayatta kalanlara dönüştürmek. Kurban değil.


136
OYUN BİLGİLERİ 1 ay önce eklendi
WARSAW – PARASOL

Tür: 2D Oyunlar, RPG Oyunlar / RYO

Platform: PC

Yayınlanma: 23 Ekim 2019

Boyut: 2.04 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

BENZER OYUNLAR
67 Görüntüleme
56 Görüntüleme
93 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?