Sitemizde şu an toplam 602 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Watch Dogs 2

0

San Francisco’ya hoş geldiniz – kitle iletişim ve modern teknolojinin doğduğu yer.

Sen Marcus Holloway, DedSec grubuyla çalışan genç bir bilgisayar korsanı. Tarihin en büyük hack’ünü yapmak üzeresin – ctOS 2.0 indiriliyor.

Merkezi İşletim Sistemi – Herkesi her şeye bağlayan nihai işletim sistemi, nihai izleme sistemi.

San Francisco – Gerçek ve Nefes Alabilir! Endüstriyel Auckland’dan ve öngörülemeyen varoşlarından, güzel Marin İlçesi’nden, ünlü Silikon Vadisine kadar güzel ve geniş açık dünyanın her köşesinde yürüyor.

Bir bilgisayar korsanı olmak bir yaşam biçimidir – bağlı herhangi bir cihaza girerek şehri kontrol altına alın. Masayı dizüstü bilgisayarınız ile kontrol edin, bundan en iyi şekilde yararlanmak için sayısız yüksek teknolojili sistemden yararlanın.

Her zaman olmak istediğin hacker ol! Görünmez bir gölge veya acımasız bir katil – deneyimi unutulmaz kılacak çeşitli beceriler ve nesneler sayesinde kendi benzersiz taktiklerinizi geliştiriyorsunuz!

Unutma, savaşta yalnız değilsin! Dedsec – Uluslararası bilgisayar korsanlığı örgütü yan yana, adaletsizliklere karşı ayağa kalktı ve hayatımızı kontrol etmeye çalışan önemli sopaları bozdu.

Dünyanın her yerinden arkadaşlar ve oyuncularla oynayın! Co-op multiplayer modu, rastgele oyuncularla veya tanıdık kişilerle görevleri tamamlamanıza izin verir. Tabii ki, Oyuncu vs Oyuncu modunda başkaları ile yüzleşme şansına sahip olacaksın.


104
OYUN BİLGİLERİ 2 ay önce eklendi
Watch Dogs 2

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 29 Kasım 2016

Boyut: 24.53 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
130 Görüntüleme
67 Görüntüleme
73 Görüntüleme
56 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?