Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Zombie Night Terror – Special Edition

0

Zombie Night Terror – Special Edition Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Kendinizi hayatınızın en heyecan verici gecesine hazırlayın! Garip bir şey oldu ve her yerdeki insanlar susuz yürüyen cesetlerle kana dönüyor. Bil bakalım bu aç ölümsüz ordunun arkasındaki beyin kim? SEN! Öyleyse bu salgını yay ve insanlığı gezegenden sil.

Kendinizi hayatınızın en heyecan verici gecesine hazırlayın! Garip bir şey oldu ve her yerdeki insanlar susuz yürüyen cesetlerle kana dönüyor. Bil bakalım bu aç ölümsüz ordunun arkasındaki beyin kim? SEN! Öyleyse, bu salgını, insanlığı bu gezegenden silmek için yayın. Çünkü zombi kıyametinden kurtulmanın tek yolu kıyamet olmak!

Ama beyinsiz ölümsüz olanlar oldukça aptal… gri madde eksikliği göz önüne alındığında bekleyebileceğinizden daha aptallar. Çünkü kendilerine has bırakıldıklarında, hiç durmadan ileri yürüyecekler ve yardımsız olmayan insanlar tarafından yerleştirilen sürekli ölümcül bubi tuzaklarına düşecekler. Bu yüzden, dünyadaki imha görevinizi yerine getirmek için, onları bir sonraki lezzetli yemeklerine yönlendirmelerine yardımcı olmanız gerekecektir. Neyse ki, birliklerinizin gelişmesini ve et için iştahlarını yerine getirmesini sağlamak için çok sayıda özel mutasyon kullanabilirsiniz. Ama dikkat et! İnsanlar karanlığınızın iradesini kolaylaştırmayacak … hayatta kalmak için savaşacaklar.

Terörü 50 seviyeye yay ve ölümsüz orduna daha fazla zombi kaydet. Yol boyunca beyin karıncalanma bulmacalarını çözmeniz ve hayatta kalmaya cehenneme giden giderek daha güçlü düşmanlarla mücadele etmeniz gerekecek. Toplam dünya tükenişine ne kadar yaklaşırsanız, zor hayatta kalanlar sizi yere koymak için savaşacaklardır.

Kan, gözyaşı, cinsel olmayan inleme, uygunsuz kahkahalar ve tam anlamıyla beynini patlatacak tonlarca bulmaca … Bu, Zombie Night Terror!

Zombie Night Terror – Special Edition, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


150
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: 2D Oyunlar, Zombi Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 20 Temmuz 2016

Boyut: 1.67 GB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
274 Görüntüleme
196 Görüntüleme
140 Görüntüleme
149 Görüntüleme
147 Görüntüleme
YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?