Sitemizde şu an toplam 604 oyun bulunmaktadır ve sürekli güncellenmektedir.

Zombie Panic In Wonderland DX

0

Zombie Panic In Wonderland DX Torrent oyun indir, Full indir, PC, Tek link

Masal dünyası, etrafı güzel ama keskin bir koku ile dolaşan tuhaf bir zombi salgını tarafından istila edildi. Uzun bir süre sonra memleketine geri döndüğünde, Momotaro bu zararlılarla karşılaşır ve sorunu çözmek için kendini zorlar.

Seven Zombies ‘Veba’dan Ücretsiz Harikalar Diyarı!
Harikalar Diyarı’ndaki zombi paniği anime sanat tarzına sahip bir atari salonu atıcıdır. Dünyadaki en ünlü masalların efsanevi karakterlerinden biri olun ve sevgi dolu zombi salgını sona erdirmek için her türlü silahla donatın.

Herseyi mahvetmek!
Büyük veya küçük her öğe yok edilebilir. Her binayı havaya uçurmak için ağır makineyi, yanacak alev makinasını veya el bombalarını kullanın. Her patlamanın hasara neden olduğunu unutmayın, bu yüzden yakındaki zombilere mümkün olduğunca çok zarar vermeye çalışın.

Yalnız veya arkadaşınla oyna
Momotaro (japon halk folklorunun popüler kahramanı) olarak yalnız oynayın veya 4 oynanabilir karakterden herhangi biriyle işbirliği modunda arkadaşlarınıza katılmaya davet edin.

Momotaro, Alicie, Dorothy veya Pamuk Prenses!
Dört farklı dünyadan dört oynanabilir karakter: Momotaro, Lewis Carroll’ın ünlü romanından Alice, Oz’un büyücüsünden Dorothy ve efsanevi Snow White.

Zombie Panic In Wonderland DX, torrent indir, full indir, torrent oyun, full oyun, download


165
OYUN BİLGİLERİ 6 ay önce eklendi

Tür: Aksiyon Oyunları, Arcade Oyunlar, Macera Oyunları

Platform: PC

Yayınlanma: 6 Kasım 2019

Boyut: 984.34 MB

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak İster misiniz ?